Aktualne informacje

15/11/2019 przyjmuję w Warszawie w Centrum Medycyny Naturalnej KOMED. Adres poniżej. Rejestracja  pod numerem telefonu: +48 883 096 966.

14/11/2019 jestem dostępny w Łodzi.

16-17/11/2019 będę dostępny w Krakowie, Nowym Sączu, Katowicach i Dąbrowie Górniczej.


Niedługo rozpoczynam współpracę z firmą ARS LIBRA w zakresie prowadzenia seminariów i warsztatów. Jest to znany organizator spotkań ezoterycznych www.arslibra.pl .


Ukazała się już na polskim rynku moja pierwsza książka. Jest to tomik poezji zawierający 100 wierszy. Książka jest dostępna w sklepie internetowym wydawnictwa pod adresem www.pranahana.com . Poza książką są w sklepie internetowym dostępne produkty, które sprowadzam z obszarów Prowansji i tej części Normandii, gdzie zachowana została przyroda w swym naturalnym bogactwie. Szczególnie polecam Salicornię, Sodówkę Nadmorską  i Aster Morski. Produkty te są wyjątkowo bogate w minerały i składniki odżywcze, a przez to są zalecane, jako suplementy, dla każdego z nas, również w diecie wegańskiej i wegetariańskiej.

 


Firmy, z którymi współpracuję w Polsce w zakresie uzdrawiania pranicznego:

Warszawskie Centrum Medycyny Naturalnej KOMED
Marszałkowska 34/50 lok. 28 II
00-554 Warszawa
www.komed.waw.pl  

Ośrodek Uzdrawiania Naturalnego DELFIN
Piotrkowska 1
45-304 Opole
www.delfin.opole.pl  


DAROWIZNY

W ramach prowadzonej działalności uzdrowiciela pranicznego zgłaszają się do mnie klienci poszukujący pomocy i będący w trudnej sytuacji finansowej. Staram się nie odmawiać pomocy prawdziwie potrzebującym i tym osobom również pomagam. Biorąc powyższe pod uwagę wychodzę obecnie z inicjatywą, propozycją do osób którym pomogłem i które chcą wyrazić swoją wdzięczność, wpłacania darowizn na podane poniżej konto bankowe. Fundusze wpłacane na te konto zostaną przeznaczone na opłacenie moich działań na rzecz osób, których nie stać na taki zabieg praniczny. Przez taką formę wsparcia daje Wam możliwość niesienia pomocy innym moimi dłońmi.

Konto dla wpłat w walucie PLN:
PL87 1030 0019 0109 8510 0205 8905
Nazwa banku: Bank Handlowy w Warszawie S.A.
BIC: CITIPLPX

Nazwa odbiorcy: Stanisław Andrzej Kowalczyk
Opis przelewu: DAROWIZNA.

Brak możliwości komentowania.