Aktualne informacje


W zakładce OPINIE udostępniłem możliwość pozostawienia informacji na temat mojego uzdrawiania pranicznego. Zapraszam osoby chętne do podzielenia się z innymi efektami moich działań.


Zapraszam na następujące wydarzenia organizowane w Warszawie w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym ul. Grażyny 13 przez firmę ARS LIBRA:

  • 31 stycznia 2020 (piątek), godz. 19:00 (wstęp wolny) – mój wykład: “Energie a codzienne życie” oraz medytacja uzdrawiająca.
  • 1 – 2 luty 2020 (sobota – niedziela) w godz. 10:00-17:00 (koszt 450zł – cena promocyjna) – poprowadzę warsztaty: “Uzdrawiające Stany Świadomości“.
  • 3 – 4 luty 2020 (poniedziałek, wtorek)- zapraszam na sesje indywidualne. Czas trwania: ok. 60 min., opłata za pierwsze spotkanie: 200 zł.

(szczegóły oraz zapisy na warsztaty i sesje indywidualne na stronie: www.arslibra.pl ).


Ukazała się już na polskim rynku moja pierwsza książka. Jest to tomik poezji zawierający 100 wierszy. Książka jest dostępna w sklepie internetowym wydawnictwa pod adresem www.pranahana.com . Jest możliwość zakupu tej książki z moim podpisem lub indywidualną dedykacją. Proszę po złożeniu zamówienia mailowo przesłać taką informację na adres mailowy sklepu. Najbliższy termin wysyłki takiej książki będzie możliwy na początku lutego 2020. 

Poza książką są w sklepie internetowym dostępne produkty, które sprowadzam z obszarów Prowansji i tej części Normandii, gdzie zachowana została przyroda w swym naturalnym bogactwie. Szczególnie polecam Salicornię, Sodówkę Nadmorską  i Aster Morski. Produkty te są wyjątkowo bogate w minerały i składniki odżywcze, a przez to są zalecane, jako suplementy, dla każdego z nas, również w diecie wegańskiej i wegetariańskiej.

 


Firma, z którą współpracuję w Polsce w zakresie uzdrawiania pranicznego:

Warszawskie Centrum Medycyny Naturalnej KOMED
Marszałkowska 34/50 lok. 28 II
00-554 Warszawa
www.komed.waw.pl  


DAROWIZNY

W ramach prowadzonej działalności uzdrowiciela pranicznego zgłaszają się do mnie klienci poszukujący pomocy i będący w trudnej sytuacji finansowej. Staram się nie odmawiać pomocy prawdziwie potrzebującym i tym osobom również pomagam. Biorąc powyższe pod uwagę wychodzę obecnie z inicjatywą, propozycją do osób którym pomogłem i które chcą wyrazić swoją wdzięczność, wpłacania darowizn na podane poniżej konto bankowe. Fundusze wpłacane na te konto zostaną przeznaczone na opłacenie moich działań na rzecz osób, których nie stać na taki zabieg praniczny. Przez taką formę wsparcia daje Wam możliwość niesienia pomocy innym moimi dłońmi.

Konto dla wpłat w walucie PLN:
PL87 1030 0019 0109 8510 0205 8905
Nazwa banku: Bank Handlowy w Warszawie S.A.
BIC: CITIPLPX

Nazwa odbiorcy: Stanisław Andrzej Kowalczyk
Opis przelewu: DAROWIZNA.

Brak możliwości komentowania.