Aktualne informacje

W dniach 18 – 23.10 będę przebywał we Wrocławiu.

20 października zapraszam do Nalandy ( Nalanda  – Ksiegarnia Kawiarnia, Wrocław, Plac Kościuszki 12) na wieczorek poetycki z moimi wierszami pochodzącymi z tomiku „Kronika miłości Amalii” a także wierszami późniejszymi.  Na tym spotkaniu subtelne wibracje poetyckie połączymy z wibracjami najstarszego instrumentu dętego na ziemi: muzyką graną na didgeridoo przez Pawła Zająca Daat Frequency. Do zobaczenia !
Uwaga: Obowiązują zapisy i strój epidemiczny. Prosimy o wcześniejsze wysłanie maila na: piotrlegut@wp.pl.
Więcej informacji na stronie:

https://facebook.com/events/s/poezja-andrzeja-kowalczyka-i-o/397210481274110/


W zakładce OPINIE udostępniłem możliwość pozostawienia informacji na temat mojego uzdrawiania pranicznego. Zapraszam osoby chętne do podzielenia się z innymi efektami moich działań.


Ukazała się już na polskim rynku moja pierwsza książka. Jest to tomik poezji zawierający 100 wierszy. Książka jest dostępna w księgarniach internetowych.


DAROWIZNY

W ramach prowadzonej działalności uzdrowiciela pranicznego zgłaszają się do mnie klienci poszukujący pomocy i będący w trudnej sytuacji finansowej. Staram się nie odmawiać pomocy prawdziwie potrzebującym i tym osobom również pomagam. Biorąc powyższe pod uwagę wychodzę obecnie z inicjatywą, propozycją do osób którym pomogłem i które chcą wyrazić swoją wdzięczność, wpłacania darowizn na podane poniżej konto bankowe. Fundusze wpłacane na te konto zostaną przeznaczone na opłacenie moich działań na rzecz osób, których nie stać na taki zabieg praniczny. Przez taką formę wsparcia daje Wam możliwość niesienia pomocy innym moimi dłońmi.

Konto dla wpłat w walucie PLN:
PL87 1030 0019 0109 8510 0205 8905
Nazwa banku: Bank Handlowy w Warszawie S.A.
BIC: CITIPLPX

Nazwa odbiorcy: Stanisław Andrzej Kowalczyk
Opis przelewu: DAROWIZNA.

Brak możliwości komentowania.