Aktualne informacje

Zapraszam na warsztaty pracy z energiami „Przebudzenie wewnętrznego uzdrowiciela”, które odbędą się 12-13 września 2020 r. w Warszawie.
W dniach 14 i 15 września 2020 r. w Warszawie będzie można skorzystać z sesji indywidualnych.
Zapisy na warsztaty i sesje w Warszawie na stronie organizatora ARS LIBRA: 
http://www.arslibra.pl/warsztaty.A.Kowalczyk.IX.2020.html


W zakładce OPINIE udostępniłem możliwość pozostawienia informacji na temat mojego uzdrawiania pranicznego. Zapraszam osoby chętne do podzielenia się z innymi efektami moich działań.


Ukazała się już na polskim rynku moja pierwsza książka. Jest to tomik poezji zawierający 100 wierszy. Książka jest dostępna w księgarniach internetowych.


DAROWIZNY

W ramach prowadzonej działalności uzdrowiciela pranicznego zgłaszają się do mnie klienci poszukujący pomocy i będący w trudnej sytuacji finansowej. Staram się nie odmawiać pomocy prawdziwie potrzebującym i tym osobom również pomagam. Biorąc powyższe pod uwagę wychodzę obecnie z inicjatywą, propozycją do osób którym pomogłem i które chcą wyrazić swoją wdzięczność, wpłacania darowizn na podane poniżej konto bankowe. Fundusze wpłacane na te konto zostaną przeznaczone na opłacenie moich działań na rzecz osób, których nie stać na taki zabieg praniczny. Przez taką formę wsparcia daje Wam możliwość niesienia pomocy innym moimi dłońmi.

Konto dla wpłat w walucie PLN:
PL87 1030 0019 0109 8510 0205 8905
Nazwa banku: Bank Handlowy w Warszawie S.A.
BIC: CITIPLPX

Nazwa odbiorcy: Stanisław Andrzej Kowalczyk
Opis przelewu: DAROWIZNA.

Brak możliwości komentowania.