Aktualne informacje

Zapraszam Państwa do skorzystania z moich sesji uzdrawiania energią praniczną.

Na osobiste  sesje zapraszam do GABINETU TERAPII NATURALNYCH  w Bydgoszczy.

Możliwe są również sesje zdalne:  wideorozmowa  przez Whatsapp, Telegram, Skype lub zwykła rozmowa telefoniczna.

Rejestracja i szczegółowe informacje:

telefonicznie + 48  883 096 966 ( WhatsApp/ Telegram) lub mailowo prana@uzdrowiciel-andrzej.eu ( W MAILU PROSZĘ PODAĆ SWÓJ NR TELEFONU).


W zakładce OPINIE udostępniłem możliwość pozostawienia informacji na temat mojego uzdrawiania pranicznego. Zapraszam osoby chętne do podzielenia się z innymi efektami moich działań.


Ukazała się już na polskim rynku moja pierwsza książka. Jest to tomik poezji zawierający 100 wierszy. Książka jest dostępna w księgarniach internetowych.


DAROWIZNY

W ramach prowadzonej działalności uzdrowiciela pranicznego zgłaszają się do mnie klienci poszukujący pomocy i będący w trudnej sytuacji finansowej. Staram się nie odmawiać pomocy prawdziwie potrzebującym i tym osobom również pomagam. Biorąc powyższe pod uwagę wychodzę obecnie z inicjatywą, propozycją do osób którym pomogłem i które chcą wyrazić swoją wdzięczność, wpłacania darowizn na podane poniżej konto bankowe. Fundusze wpłacane na te konto zostaną przeznaczone na opłacenie moich działań na rzecz osób, których nie stać na taki zabieg praniczny. Przez taką formę wsparcia daje Wam możliwość niesienia pomocy innym moimi dłońmi.

Konto dla wpłat w walucie PLN:

48 1600 1462 0008 4773 6483 9011

Nazwa banku: BNP Paribas

Nazwa odbiorcy: Stanisław Andrzej Kowalczyk

Opis przelewu: DAROWIZNA.

 

Brak możliwości komentowania.