Infekcje

Ciało fizyczne człowieka na co dzień narażone jest na różnego rodzaju infekcje, np. wirusowe lub bakteryjne. Zapewne często zadajemy sobie pytanie dlaczego się zainfekowaliśmy? Powodów zachorowania wywołanych infekcją jest wiele. Jedną z nich jest nasza energetyka, a dokładniej mówiąc okresy, w których poziom energetyczny naszych komórek jest dużo niższy od ich optymalnego poziomu. Na ten stan rzeczy ma wpływ między innymi środowisko, w którym żyjemy, jego zanieczyszczenie fizyczne, a przede wszystkim zanieczyszczenie energetyczne. Zanieczyszczenia fizyczne możemy dostrzec, zbadać ich poziom. Zanieczyszczeń duchowych, energetycznych niestety nie widzimy i nie mamy narzędzi do ich badania jako społeczeństwo i jako jednostka.
Zauważamy, że różnie przechodzimy infekcje. Raz bardzo łagodnie i krótko, innym razem ciężej, dłużej z powikłaniami. Na taki stan rzeczy też może mieć wpływ nasza energetyka, a dokładniej poziom energetyczny naszego układu immunologicznego. Jeśli jesteśmy np. zaawansowani wiekiem, przewlekle chorzy, smutni, samotni, niezadowoleni, zestresowani, przemęczeni, itp. możemy mieć niski poziom energetyczny, a to powoduje, że nasz organizm, a co za tym idzie i system immunologiczny, nie ma wystarczających ilości energii do obrony przed tym, czy innym rodzajem wirusa lub bakterii.
Każdego dnia mamy określony zasób energii do dyspozycji. Jeżeli prowadzimy rabunkową gospodarkę posiadanymi energiami życiowymi, która przeważnie wynika z niewiedzy lub nieprawdziwej wiedzy, wówczas łatwo jest nam zachorować, często chorujemy dłużej, pojawiają się powikłania, trudno jest nam wyzdrowieć.
Powyższy, bardzo krótki opis, wynika z moich doświadczeń, z mich zdolności postrzegania świata niematerialnego. Widzę energie, ciało energetyczne człowieka i wiem, jaki jest jego aktualny poziom, co spowodowało, że w danym momencie czujemy się źle, jesteśmy osłabieni lub chorujemy. Dodatkowo mam dar przesyłania energii uzdrawiających, wzmacniających, co sprawia, że jestem w stanie, poza zdiagnozowaniem, również skutecznie wpłynąć na poprawę stanu zdrowia osoby, która się do mnie zgłosi.
Moje zabiegi doenergetyzowania polecam również osobom zdrowym. Po wyrównaniu poziomów energetycznych układ odpornościowy lepiej pracuje i jest znacznie mniejsze prawdopodobieństwo nagłego zachorowania.
W przypadku zainteresowania diagnozą lub zabiegiem energetycznym zapraszam do kontaktu – dane kontaktowe dostępne są w zakładce „KONTAKT”.

Brak możliwości komentowania.