Opinie

W związku z częstymi deklaracjami moich klientów dotyczącymi chęci podzielenia się z innymi opiniami na temat mojego uzdrawiania pranicznego wprowadzam na mojej stronie internetowej możliwość wpisywania opinii i komentarzy. Zapraszam do pozostawiania wpisów.

11 komentarzy

 1. Anna Rygalska

  Bardzo się cieszę iż mogłam doświadczyć uzdrawiających energii pana Andrzeja. Bardzo pomógł mi w poprawie ogólnego stanu zdrowia, i schorzeń związanych krwią. Po jego uzdrawianiu energetycznym zawsze mijały bóle, i wracały siły witalne. Jest osobą ciepłą i empatyczną oraz wrażliwą. Pomagał też mojej córeczce w poprawie jej stanu zdrowia. Jako bioenergoterapeuta jest bardzo skuteczny w leczeniu wielu schorzeń, nawet tych nie rokujących poprawy. Dlatego polecam go osobom z różnymi problemami zdrowotnymi, nawet tymi które wydają się nierokujące żadnej poprawy. Działalność pana Andrzeja Kowalczyka z pewnością jest bardzo potrzebna i przywraca nadzieję na szybki powrót do zdrowia i jego utrzymanie osobom w każdym wieku. Dziękuję i ciesze się, że jest dostępny u nas w kraju i zawsze znajduje czas na pomoc potrzebującym.
  pozdrawiam serdecznie i dziękuję
  Anna

 2. trafiłam przypadkowo, choć szukałam jak lekarstwa, Andrzej jest lekarstwem, które jak szczepionka rozgaszcza się w przestrzeni naszego bólu, obaw, mnie przeprowadził przeze mnie samą, otrząsnął i wyposażył w moc, myślę, że pomaga nawet niekiedy wbrew woli nas samych, zbuntowanych…po uspokojeniu burzy, spokój zaczyna nam towarzyszyć…nie do końca znam mechanizm ale wiem, że uruchamia w nas SENS, dziękuję, mimo, że znalazłam Go za późno…

 3. Hanna Danuta

  Postrzegam Andrzeja jako ciepłego, serdecznego człowieka z misją, której się całkowicie poświęca i robi to z radością . Samo spotkanie z nim napawa optymizmem i wiarą na lepsze życie. Cztery lata walczyłam z rakiem płaskonabłonkowym skóry – bez oczekiwanego skutku. Po dwóch sesjach z Andrzejem rana na twarzy zaczęła zanikać, w tej chwili -po ok dwóch tygodniach jest tylko ślad, mała blizna. Dziękuję.

 4. Małgorzata

  mój tato ma bardzo chore serce, ale rozrusznika mu nie dali, bo miał wodę w organiźmie, lekarze nie byli w stanie zdiagnozować skąd się bierze. Kiedy trafił ponownie do czwartego już szpitala było bardzo źle, był tak słaby, że żegnał się z rodziną już na leżąco, bo nawet nie mógł siedzieć, a potem trafił na oiom. Kiedy Pan Andrzej zaczął działać poprawiło mu się, potem przeniesiono go na salę, a po tygodniu wyszedł ze szpitala, nie ma wody. Teraz czeka na wstawienie rozrusznika. Jestem bardzo wdzięczna. Polecam go innym, aby swoim spokojnym, ciepłym głosem przekazywał dar uzdrawiania. Czekam na spotkanie

 5. Teresa Rębelska

  Pana Andrzeja Kowalczyka poznałam poprzez VTV i Jego strony internetowej, na której było napisane, źe uzdrawia również zwierzęta. Kiedy więc mój kot bardzo zachorował, zwróciłam się do Pana Andrzeja o pomoc. Stan zdrowia mojego kota był bardzo ciężki i dawano mu niewiele szans na przeżycie. Miał ostre zapalenie płuc, niewydolność wątroby, nerek i żółtaczkę (0006 AST(GOT)1943,2, 0004 ALT (GPT) 2008,6, kreatynina 4,4, mocznik 218,1). Mój kot, który wciąż leczony jest w klinice weterynaryjnej, po dwóch sesjach z P. Andrzejem, zaczął wracać do zdrowia i poprawiły mu się parametry w przeprowadzonych badaniach. Mogłam obserwować jak ta przekazywana energia wpływa w ciało kota. Drżały mu wąsy, przebiegało takie drżenie wzdłuż kręgosłupa. Obecnie mój kotek chodzi, mruczy i dziękuje Panu Andrzejowi za pomoc. Ja również:) Pozdrawiam serdecznie i cudownie, że są tacy ludzie jak Pan:) Wszystkiego najlepszego życzę:)

 6. Patrycja Stach

  Spotkanie z Panem Andrzejem było w moim przypadku przeznaczeniem. Przypadkowo był klientem mojej szwagierki w salonie fryzjerskim i tak nawiązałam kontakt. Miałam przyjemność poznać tego serdecznego człowieka osobiście i skorzystać z jego usług. Co prawda chciałam aby pomógł mojej córce, która jest zdiagnozowana z chorobą genetyczną. Uwagi Pana Andrzeja jeżeli chodzi o Weronikę były trafne i bardzo sprecyzowane. Wykorzystałam tylko jedną sesję, więc nie mogę stwierdzić, czy terapia pomogła akurat mojej córce. Natomiast ja, jako mama, darzę tego człowieka bardzo dużą sympatią i szacunkiem. Rozmowa z panem Andrzejem pomogła mi nieziemsko, czułam się spokojniejsza, zrelaksowana i stabilniejsza emocjonalnie. Chciałabym podziękować za wspaniałą rozmowę i poświęcony czas i mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze się spotkają.

 7. Cudotwórca! Przewidział problem z biodrem, pomógł z bólem kolan i mdłościami.
  Bardzo pozytywna osoba, wypełniona po brzegi pozytywną energią i entuzjazmem.
  Wie dokładnie co doradzić, jaką terapię zastosować lub co zmienić.

 8. Na wizytę u Andrzeja umówiłem się z powodu bólu kręgosłupa w odcinku szyjnym, który prześladował mnie non stop od wielu lat. Już w trakcie krótkiego seansu praktycznie bez dotykania mnie poczułem znaczną poprawę. Wizyta trwała około godziny i w momencie pożegnania zauważyłem, że ból zupełnie miną. Na drugi dzień pomimo siedzenia przy komputerze w pracy 8 godzin ból nie powrócił. Dostałem zalecenia co robić, których nie koniecznie przestrzegam, ale staram się, bo życie bez bólu jest piękne. Dziękuję Andrzeju za pomoc i twój dar – to prawdziwy Świetlisty Anioł w ciele człowieka. Polecam go niezdecydowanym.

 9. No, no Panie Andrzeju z przyjemnością napiszę opinię, choć nie będę opisywał swojego przypadku, byłoby zbyt dużo pisania. Byłem wcześniej u innych “czarodziejów”, ale albo nie było poprawy lub było nawet gorzej. A tu proszę jedna sesja u Pana i poprawa w sumie od ręki. Porównanie do anioła z wcześniejszej opinii to strzał w dziesiątkę, tak jak dla mnie trafienie do Pana. Polecam tego prawdziwego uzdrowiciela.

 10. Od kilku lat bolał mnie kręgosłup, nic nie pomagało, ćwiczenia, masaże, lekarze proponowali zastrzyki z blokadą… Jak pewnie wszyscy trafiłam do Pana Andrzeja przypadkiem, nawet nie widzieliśmy się na żywo, a poprzez rozmowę telefoniczną Pan Andrzej celnie określił gdzie mnie boli… Jakież było moje zdziwienie jak po kilku sesjach ból odszedł na zawsze. Gorąco polecam.

 11. Panie Andrzeju. Dzień dobry.
  Dopiero teraz mogę napisać podziękowanie za przedłużenie o kilka tygodni życia mojego męża. Mogłam z nim pobyć choć trochę dłużej niż ”zaplanował” los. Stan męża był beznadziejny. Poprosiłam o spotkanie i przyjechał Pan z daleka. Na drugi dzień zadzwoniła pielęgniarka – zdrętwiałam bo pomyślałam o najgorszym. Okazało się, że mam przynieś smakołyki na które ma ochotę i telefon bo musi zadzwonić. To był piękny dzień.
  Szkoda, że nie pojawił się Pan w naszym życiu wcześniej. Ten list byłby największym hymnem dla Pana. Dziękuję….. Jolanta Hamernik.
  Najpiękniejszy był ranek kiedy zadzwoniła pielęgniarka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.